ColorMag

Blog o prawach konsumenckich oraz reklamacjach

News

Czym jest projekt prawokowalskiego.pl?

W Internecie jest dużo stron internetowych. Część z nich to usługi, ale są także blogi i portale informacyjne. Dziś do licznego grona portali/blogów tematycznych dołącza strona prawokowalskiego.pl. Jest to projekt, który ma na celu wyróżnić się od konkurencji pomocą, opisywaniem zagadnień prawa językiem prostych Kowalskich.

Niestety w Polsce tematyka prawa i pomoc w tym zakresie jest na różnym poziomie. Jak w takim razie możemy pomóc swoim nowym czytelnikom? Przede wszystkim prostotą oraz tym, czego często brakuje w Internecie – opisów na konkretnych przykładach (firm, sytuacji). Zbyt ogólne określenia często nie rozwiązują problemów wielu Kowalskich w Polsce. Czytając myślicie sobie – przecież to już było? Jestem przekonany, że nasze pomysły będą inne niż wszystkie.

Czy PrawoKowalskiego.pl będzie pomagać?

Tak, naszym zadaniem jest realne działanie opierające się na udzieleniu informacji i przekazaniu ich w sposób zrozumiały dla każdego Kowalskiego. Udając się do kancelarii adwokackiej często wychodzimy z przekonaniem, że wszystko wiem. Przecież uzyskaliśmy już pełną informację. To zależy od prawnika, który przekazuje nam poradę oraz to, czego możemy doświadczyć wchodząc w spór z przedsiębiorcą. Każdy z Was może napisać do naszej redakcji z problemem natury reklamacyjnej lub nowinką prawną. Przyjmiemy wszelkie wskazówki, wysłuchamy (kiedy będzie trzeba posypiemy głowy popiołem) i z pewnością znajdziemy możliwości pomocy, które będziecie mogli wykorzystać. Oczywiście nasze działania będą się opierać głównie na poradach, podpowiedziach. Nie mamy narzędzi do walki z wszelkimi organizacjami, ale mamy możliwości, aby ukierunkować Was i pokazać, że warto walczyć o swoje. Poddając się na etapie reklamacji dajecie zarobić wszelkim korporacjom zarobić POTRÓJNIE.

Pomoc w doradztwie to nie wszystko. Część czytelników nie ma śmiałości (lub nie ma czasu) pisać maile w sprawie porady, zasięgnięcia pomocy. Wraz z rozwojem naszego projektu będziemy dostarczać nie tylko treści, ale inne materiały, które pomogą zrozumieć Wam schemat działania. Nasza pomoc będzie bezinteresowna. Portal powstaje właśnie dlatego, żeby znaleźć sytuacje odpowiadającą potrzebom czytelnika – pomagając mu skorzystać z jak najlepszych rozwiązań.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *