ColorMag

Blog o prawach konsumenckich oraz reklamacjach

News

Dlaczego mężczyźni chcą kończyć w ustach kobiety? Czasami naciskanie na to może być przestępstwem

Życie erotyczne to bardzo ważny aspekt w relacji damsko – męskiej. Oprócz zrozumienia powinna pojawić się także akceptacja, chęć pogłębiania doznań i potrzeba zaspokojenia wspólnych potrzeb. Zarówno kobieta jak i mężczyzna wiele mogą oczekiwać od partnera, ale często to Panowie proszą o więcej chcąc próbować nowych fantazji. Dlaczego wśród takich fantazji pojawia się szczytowanie w ustach kobiety? 
 
W dużej mierze wynika to z chęci eksperymentowania w celu zaspokojenia swoich potrzeb oraz ograniczenia nudy. Niektóre pary uprawiając seks nie chcą popadać także w rutynę. I chociaż dochodzenie w pochwie kobiety wydaje się normalnością to jednak ciemna natura człowieka z czasem oczekuje czegoś więcej. Jeśli są możliwości i chęci to dwoje kochających się ludzi nie powinno mieć oporów przed spełnianiem swoich erotycznych zachcianek.

Dlaczego usta kobiety?

Odpowiedzi na to pytanie jest naprawdę sporo przy założeniu, że mamy przyzwolenie na takie działanie. Przede wszystkim mężczyzna, który jest pieszczony oralnie skupia się na pełnej satysfakcji bez kontrolowania wcześniejszego wtrysku mając pełne przyzwolenie od swojej partnerki na szczytowanie w ustach. Wyobraźmy sobie, że pilnując się, aby nagle nie „wystrzelić” facet nie może oddać się pełnemu spełnieniu. Oczywiście niektórzy faceci potrafią kontrolować swój wtrysk, ale mimo tego chcą dochodzić w ustach kobiety, bo to lubią!

Fot.Pixabay.com

Eksperymentowanie w łóżku nie musi wynikać tylko z pełnego spełnienia mężczyzny. Są kobiety, które osiągają pełną satysfakcję z tego, że podczas pieszczot oralnych są w stanie doprowadzić faceta do końca samymi ustami. Szczytowanie u wielu panów w takiej chwili daje im mnóstwo frajdy w szczególności jeśli facet komunikuje swojej partnerce, że pieszczota, jaką zaznał była najwspanialsza na świecie. Szczytowanie w ustach kobiety daje mężczyznom coś jeszcze. To poczucie „wyższości” nad kobietą. Nie mówię tutaj o wyższości w życiu codziennym, bo to zupełnie inna sfera życia. Uważam, że wiąże się to z dominacją i uległością, której oboje partnerzy potrzebują. I chociaż rozumem w tym momencie określenie mianem „szowinista”. Wolność słowa i wybór własnych ścieżek.

Dochodzenie w ustach kobiet, ale bez połyku?

Na szczytowanie właśnie w ten sposób może wpływać wiele czynników: chęć spróbowania tego pierwszy raz, zabawy przeniesione z filmów o tematyce erotycznej, ale w głębi mogą kryć także dodatkowe czynniki. Jakie? Pełen orgazm z połykiem nasienia. To wszystko jest ze sobą mocno powiązane i panowie chętnie godzą się na takie przyjemności. Powodem nie musi być tylko satysfakcja.
Fot.Pixabay.com
Pamiętajmy jednak, że to kobieta decyduje co zrobi z nasieniem w ustach. Wywieranie nacisku i presji jest moim zdaniem wielce nie na miejscu. Powinniśmy w pełni akceptować siebie i to, że kobieta nie ma ochoty połykać nasienia. W końcu to nie jest „docelowe” szczytowania. Można powiedzieć, że jest to nienormalna prośba, chociaż patrząc na świat wydaje się być zupełnie naturalna.

To wszystko zależy od kobiety. Siła może być odebrana jako gwałt

Bez względu na potrzeby panów to kobieta decyduje o szczytowaniu w takim miejscu. Z całym powyższym tekstem panie mogą się zgodzić lub nie. Jest to męski punkt widzenia obrazujący jak potrzebę dochodzenia w ustach kobiet widzi męski świat. Oczywiście do powyższy argumentów możemy dodać także inne czynniki, ale na każdą z nich kobieta musi wyrazić zgodę. Wszelkie inne działania na „siłę” mogą zostać odebrane jako gwałt. Wiem – z pewnością napiszecie, że przecież to dziwne. Skoro kobieta pieści faceta ustami to musiała się zgodzić na współżycie. W 99% przypadków tak właśnie jest, ale jeśli kobieta nie ma ochoty na dochodzenie w ustach siłowe działania mogą zostać uznane za gwałt. Tego typu przestępstwo jest karalne i wyraźnie określają to przepisy z art.197 kodeksu karnego. Musimy pamiętać, że zgoda na seks nie oznacza pełną zgodę na każdą czynność seksualną. Jeśli kobieta powie wyraźne nie to panowie oczekujący nowych doznań muszą liczyć się z możliwością postępowania wyjaśniającego. Należy zwrócić także uwagę, że obopólna zgoda na seks może być trudna do udowodnienia w sytuacji, kiedy partner naciskał na coś, czego kobieta nie chce. Do gwałtu może dojść również w stałej relacji, małżeństwie – nawet jeśli kobieta odmawia. Ocenę takich działań, zachowań należy jednak pozostawić prokuraturze.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *